Ako to robíme my

_________


Stavebné práce sú pre nás súborom vedomostí, skúseností a odbornej prípravy. Využívame najnovšie poznatky z vývoja v oblasti materiálov, technológií a dizajnu. V neposlednom rade dbáme aj na detaily a poctivé prevedenie stavebných prác. Pri stavebných prácach dodržujeme stavebnú fyziku, statiku a iné predmety stavebnej činnosti. Nedochádza teda k tomu, že stavby sú rýchlo postavené, kvôli čomu sa v krátkom čase vyskytujú odstrániteľné a bohužiaľ aj neodstrániteľné závady.

Ponúkame tieto služby

_________


Zemné a výkopové práce
Stavba základov
Vytiahnutie múrov
Murárske práce
Tesárske práce
Pokrívačské práce
Elektrické kúrenie
Potery anhybridové, cementové
Plastové a drevenné okná
Fasády a zateplenie
Obkladanie sanita
Elektroinštalácia
Striekaná PUR izolácia

bungalovy

rodinné domy

holodomy

Nízkoenergetické domy


_________


bungalovy

rodinné domy

holodomy


Realizujeme výstavbu a projektovanie nízkoenergetických domov. Zameriavame sa na bungalovy 100 - 350 m2, holodomy, dokončené, dokončené aj s exteriérom. Dbáme na šetrenie a úsporu energií.

Rodinné domy


_________


základy a murovanie

izolácia strechy

vykurovanie


Realizujeme výstavby a projektovanie rodinných domov. Dom Vám môže byť navrhnutý pomocou nášho architekta presne podľa Vašich želaní. Samozrejmosťou je možnosť upravovať katalógové projekty.

základy a murovanie

izolácia strechy

vykurovanie

úspora a šetrenie

inteligentná elektroinštalácia

tepelné čerpadlá

Inteligentné domy


_________


úspora a šetrenie

inteligentná elektroinštalácia

tepelné čerpadlá


Inteligentný dom zvyšuje pohodlie bývajúcich a odbremeňuje ich od mnohých činností. Systém „stráži dom“ a umožňuje ovládať ho aj na diaľku. Prevádzka domu sa tak stáva efektívnejšia, úspornejšia, zdravšia a bezpečnejšia.

Rekreačné domy


_________


chaty

víkendové domy


Tieto relaxačné priestory alebo chaty Vám slúžia najlepšie ako vedia. Doprajte im aj Vy dostatočnú starostlivosť. Od elektroinštalácií, interiérových a exterieriérových úprav Vášho domčeka, až po výmenu krovu či strechy. Nenechávajte to na poslednú chvíľu.

chaty

víkendové domy